Letní tábory

Přihlášku prosím vyplňte a podepište. Doručte ji na adresu osobně, poštou, a nebo použijte nejpohodlnější elektronickou cestu, tzn. podepsanou přihlášku naskenujte, resp. vyfoťte, a pošlete na kontaktní email – T.K.Pisek@seznam.cz.

Potvrzení o bezinfekčnosti je nedílnou součástí přihlášky účastníka letního tábora, které Vám vydá ošetřující lékař na svém tiskopisu a odevzdáte ho nejpozději při odjezdu autobusu na tábor

Důrazně vám doporučujeme pečlivě si přečíst následující dokumenty a dítě vybavit na tábor podle přiloženého seznamu!!!

Korespondenční adresa:
Letní tábor T.K.Písek, rybník Dolní Nadýmač
Hrbov u Lhenic
Netolice
384 11

Letní tábor pořádá Tábornický Klub Písek a je připraven pro děti od 6 do 18 let. Jednotlivé oddíly jsou koedukované a věkově prostupné. O program a děti se starají zkušení vedoucí s akreditovaným vzděláním MŠMT a o jejich zdraví profesionální zdravotník.
Tábor se koná nedaleko Hrbova u Netolic. Ubytování je zajištěno formou podsadových stanů 2x2m s metrovou předsíňkou. Spíme na válendách s molitanovými matracemi. V táboře se používají ekologické WC a přenosné kempingové sprchy s teplou vodou. Samozřejmě je zde také možnost koupání v rybníku, čehož hojně využíváme v parných dnech.

rybnik

Program je velice rozmanitý. V průběhu tábora probíhá celotáborová hra, dále pak tradiční i méně známé sporty jako např. fotbal, vybíjená, baseball, ale také indiánský fotbal a jiné. Dále se děti učí různým tábornickým dovednostem. Mezi nejpopulárnější činnosti patří již tradičně střelba ze vzduchovek, kuší a luků. Pro mladší a nebo více výtvarně založené účastníky tábora jsou pravidelně připravovány různé výtvarné a rukodělné techniky, např. výroba papíru, batikování triček, malování na látky nebo modelování.
V průběhu tábora se děti hravou formou učí tábornickým dovednostem a přežití v přírodě. Na konci každého ze dvou týdnů se koná slavnostní oheň, který je na konci tábora doplněn o vyhlášení výsledků a předávání hodnotných cen.

ohen

Základem celého tábora je každopádně spousta dobré zábavy a legrace. Naší velkou odměnou je vždy spokojený obličej, který se na nás dívá z okénka odjíždějícího autobusu po čtrnácti dnech zábavy, napětí a táborové “dřiny”.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *